Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

DENİZLİ POLİSEVİ

:

Hakkımızda

DENİZLİ POLİS EVİ MÜDÜRLÜĞÜ HAKKINDA
 
Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı olarak yürüttüğümüz hizmetlerimizde 2001 tarih ve İçişleri Bakanı onaylı " Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği" ne göre hareket edilmektedir
 
Emniyet Teşkilatının eğitim, barınma hizmetlerinde kullanılmak, Teşkilat mensuplarının moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmek amacıyla kurulmuş olan tesislerimizde kimlerin hangi şartlarda, hangi süreyle kalabileceği yönetmelikte belirtilmektedir.
 
Müdürlüğümüzde , (1) 4.Sınıf Emniyet Müdürü, (22) Polis Memuru, (16) Yardımcı Hizmetler, (27) Sözleşmeli Personel görev yapmaktadır.
 
KURULUŞ :
Emniyet Genel Müdürlüğü Makamının 2001 tarihli olurları ile Denizli İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı "Sosyal Hizmetler Büro Amirliğine "bağlı olarak hizmete açılan tesisimiz, 2007 tarihli Bakan oluru ile Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı,Denizli İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı "Polisevi Şube Müdürlüğü" adını alarak bugüne kadar faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
YERLEŞİM :
 
Polis Evi Şube Müdürlüğümüz. Denizli Şehir merkezinde Denizli - Muğla Karayolu üzerinde Pamukkale Üniversitesi Kalp Merkezinin yaklaşık 300 metre üst kısmında Toplam 22.000 m2 yerleşim alanı içinde 2 000 m2 inşaat üzerine oturmuş 54 oda 107 yatak kapasiteli Türkiye de faaliyet gösteren sayılı sosyal tesisler içerisinde yer almaktadır.