Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
BASIN BÜLTENİ
 
  
 
 
                  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                  BASIN  BÜLTENİ
 
 
 
 
 
 
 
29 KASIM 2018
 
 
DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN MEVLÜT DEMİR ÇİVRİL’DE MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ
Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR Çivril İlçesinde Muhtarlarla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Etkinlik Çivril İlçe Emniyet Müdürü Sayın Ferhat KÜÇÜKYALIM’ın sunumu ve konuşmasıyla başladı, KÜÇÜKYALIM konuşmalarında; Çivril İlçe Emniyet Müdürlüğünün kuruluşundan bugününe kadar geçen süreci, bu süreç içerisinde suç ve suçlularla yapılan mücadeleyi anlatarak, Sayın Mevlüt DEMİR’in bu konudaki etkin ve kararlı mücadelesinin bir neticesi olarak da geçen senelere nazaran Çivril İlçesinde meydana gelen suç sayıları ile Trafik kazalarında gözle görülür bir azalmanın meydana geldiğini bildirmiş, Sayın Mevlüt DEMİR’e Çivril’e gösterdiği özel ilgi nedeniyle teşekkürlerini sunarak konuşmalarını sonlandırmıştır.
Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR; Bugün burada, güzel Çivril’imizde sizlerle bir arada olmaktan müthiş bir keyif ve haz aldığımı belirtmek istiyorum. Bizler işimiz gereği toplumun her kesimi ile bir araya gelip çeşitli konularda toplantılar tertip ediyoruz. Ancak beni bugün burada etkileyen en büyük etken tüm Muhtarımızdan biri hariç tamamınızın katılmasıdır. Bu nedenle sizleri canı gönülden tebrik ediyor, ilginiz için teşekkür ediyorum, çünkü İlgi Olmadan Bilgi Olmaz, Bilgi Olmadan Da Anlamlı Bir Yaşam Sürülemez dedi. 
Sayın Mevlüt DEMİR; Dünya’nın gözbebeği nasıl ki Türkiye ise Türkiye’nin de gözbebeği Denizli’dir. Denizlilinde göz bebeği dış ilçe olarak en büyüğü olan, güzel Çivril’imizdir. Çünkü Çivril’de üretim var, istihdam var, ufku güzel yüreği güzel insanları var, bu nedenle Denizli Emniyetinde bir ilk olarak Çivril İlçe Emniyet Müdürlüğüne 2.Sınıf bir Emniyet Müdürümüz atanmıştır. Bu durum Denizli Emniyeti olarak bizlerin Çivril’e verdiği değerin bir nişanesidir dedi.
Denizli’ye ekonomik anlamda baktığımızda Ülke ortalamasının üzerinde bulunan bir şehir, birçok şehrin kesiştiği alanda bulunması nedeniyle cazibe merkezi olan bir şehir bu nedenle Denizli’mizde üretim var istihdam var bu ikisinin bulunduğu yerde güven ve huzur sıkıntısından bahsedilemez elbette dünya üzerinde hiçbir yerde sıfır suç diye bir şey olamaz ancak Denizli diğer Vilayetlerimiz ile kıyaslandığında tam bir Huzur Adası tam bir Huzur Şehridir Çivril ilçemizde bunun önemli bir parçasıdır diyerek konuşmalarını sonlandırdılar.
Etkinlik birlikte hatıra fotoğrafı çekimi ile son bulmuştur.  
Basın ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
 
 
  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ