Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Kaçakçılıkla Kanunu’na Muhalefet Suçundan (1) Şüpheli Şahıs Hakkında İşlem Yapılmıştır.
 
  
 
 
                  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                  BASIN  BÜLTENİ
 
 
 
 
 
16 TEMMUZ 2018
 
Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ilimizde her türlü kaçakçılık suçunu işlemek isteyen şahıs ve organizasyonların tespit edilerek şüphelilerin yakalanmasına yönelik yakalama çalışmaları yapıldı.
 
 
Emniyet Müdürlüğümüz görevlilerince alınan istihbari bilgiler doğrultusunda yürütülen çalışmalar kapsamında ilimizde alkol kaçakçılığı suçunun önlenmesi amacıyla görevli ekiplerce çalışmalara başlanıldı.
 
İlimize seyir halinde durumundan şüphelenilen yabancı plakalı bir araç tespit edilerek takibe alındı. Takibe alınan araç gerekli tertibat alındıktan sonra durduruldu. Bandrol okuma cihazı (SICPA) ile yapılan kontrollerde aracın içerisinde çeşitli markalarda 129 adet rakı (73 litre) ve 75 adet viski (53 litre) olmak üzere toplam 204 şişe sahte bandrollü kaçak alkol içkiye el konulmuş ve ayrıca bahse konu Mercedes marka Bulgaristan plakalı araç kaçakçılıkta kullanıldığından sicile şerh konulmaksızın el konuldu.
 
Operasyon neticesinde yakalanan (1) şahıs hakkında 5607 SKM Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu’na muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.
 
Basın ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
 
  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ