Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İKİ ALANYA’LI DENİZLİ’DE BULUŞTU
 
  
 
 
                  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                  BASIN  BÜLTENİ
 
 
 
 
 
 
30 Ekim 2017
 
İKİ ALANYA’LI DENİZLİ’DE BULUŞTU
 
Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçısı Bedia AKARTÜRK hemşehrisi olan İl Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR’i Makamında ziyaret etti.
Samimi bir sohbet havasında geçen ikilinin konuşmasında; İlimizin sosyal, kültürel ve güvenlik konuları ile ortak noktaları olan Alanya’ dan bahsedildi. Sohbet esnasında ünlü sanatçı Bedia AKARTÜRK, kısa zaman sonra çıkacak olan Denizli Türküleri albümünde, kendisinin de bir Denizli türküsü seslendireceği müjdesini verdi.
Ziyaretin ilerleyen dakikalarında Mevlüt DEMİR tarafından kendisine hediye edilen ‘Alanya’ kitabının her bir sayfasını tek tek inceleyen Bedia AKARTÜRK, çok detaylı ve güzel bir eser orta
ya çıkarıldığını, Alanya’nın başka bir şekilde bu kadar güzel anlatılamayacağını ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür etti. Alanya’ya ait kültür sanat üzerine yoğunlaşan muhabbet sonrası ünlü sanatçı bir parantez açarak, Emniyet Teşkilatının da son zamanlarda kalitesinin görünür derecede arttığını bunun da kendisini özellikle mutlu ettiğini belirtti.
Emniyet Müdürümüz Mevlüt DEMİR, Bedia hanımın Denizli’ye gelipte hususi olarak kendisini ziyaret etmesinden derin bir mutluluk duyduğunu ve bununda Alanyalı’ya has bir davranış olduğunu söyledi.
  Sayın Demir tarafından, ünlü sanatçıya ziyaretinin anısına takdim edilen hediyelerin ardından, çekilen fotoğraf sonrası, güzel temennilerle ziyaret son buldu.
           Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ