Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İlimizde Kaçak İçki Satışı Yapmak İsteyen Şahıs Ve Organizasyonlara Yönelik Yakalama Yapıldı.
 
  
 
 
                  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                  BASIN  BÜLTENİ
 
 
 
 
 
                31 Temmuz 2017
 
 
Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından  ilimizde kaçak içki satışı yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik yakalama yapıldı.
 
 
Emniyet Müdürlüğümüz görevlilerince ilimizde kaçak içki satışının önlenmesi amacıyla bandrolsüz ve kaçak içki satışı yapmak isteyen şahıs ve organizasyonların tespit edilerek suç ve suçluların yakalanmasına yönelik görevli ekiplerce çalışmalara başlanıldı.
 
Yürütülen çalışma kapsamında ekiplerce yapılan takip neticesinde şüpheli bir araç tespit edildi.İlimizde bulunan kafelerde kaçak olarak temin ettikleri içkileri özellikle yabancı uyruklu vatandaşlara satış yapmak isteyen şüpheli şahıslar tespit edildi.Bahse konu kaçak içkileri bırakmak istedikleri esnada takibe alınan şüpheli şahıslar içkileri depo olarak kullandıkları mekana bırakmak isterken suç üstü yakalandı.
 
Operasyon kapsamında iki araç ve bir işyerinde yapılan aramalarda ve bandrol okuma cihazı ile yapılan kontrollerde çeşitli ebatlarda rakı,viski ve votka olmak üzere toplam 335 şişe ve 19 bidon içerisinde 92 litre bandrolsüz kaçak içki bulunarak el konuldu.Ayrıca yapılan aramalar esnasında ruhsatsız olduğu tespit edilen 1 adet tabanca ve 6 adet fişek bulundu.
 
Yakalanan 2 şüpheli şahıs hakkında Kaçakçılık Kanunu’na Muhalefet ve ruhsatsız tabanca ile ilgili olarak da 6136 sayılı Kanunu’na Muhalefet suçlarından işlem yapıldı.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ