Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Denizli Emniyet Müdürlüğünden Bir İlk Daha
 
  
 
 
                  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                  BASIN  BÜLTENİ

 

 

 

 18 NİSAN 2017
 
 
DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİR İLK DAHA
 
 
            Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından daha önce  Gayret Sizden İkram Bizden aracını ‘ iç müşteri memnuniyeti ‘anlayışıyla, özellikle gece nöbetlerinde yoğun tempoda çalışan personelin bir nebze olsun moral ve motivasyonlarının arttırılması amacıyla faaliyete geçirilmişti.
            Yine vatandaşlar ve mahalle muhtarları ile kahvaltı organizasyonlarıyla personelini bir araya getirerek halk ve emniyetin iç içe olması sağlanmıştı.
            Son olarak Emniyet Müdürlüğümüzce yine bir ilke daha imza atılarak,  özellikle referandum süresince yoğun tempoda çalışan 4 ve daha fazla çocuklu personelimiz, aileleri ile birlikte Polis evinde öğle yemeğinde ağırlandı.
            Yemeğe katılan Polis eşleri ve çocukların üst yönetimle bir arada yemek yemekten duydukları memnuniyet gözlerden kaçmadı. Emniyet mensupları ise meslek yaşamlarında ilk defa böyle bir uygulama ile karşılaştıklarını ifade etti.     
Emniyet Müdürümüz; bu uygulamanın ilk kez yapıldığını, Polislik mesleğini icra etmenin başlı başına meşakkatli bir görev olduğunu, hele ki kalabalık bir aileye sahip personelin hem çalışıp hem de ailelerine zaman ayırabilmelerinin takdir edilecek bir durum olduğunu belirtti.
Düzenlenen yemek organizasyonundaki amacın bir farkındalık oluşturmak olduğunu ifade eden Sayın Mevlüt DEMİR, bu şehrin:  Bugününün dünden daha güvenli olduğunu, yarınının ise bu günden daha da güvenli olacağını ve bunun da teşkilat mensupları ile Denizli halkının hep birlikte uyum içerisinde olmasıyla başarılabileceğini söyledi.
Yemek programı hep birlikte hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

                                                                         DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ