Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mevlüt DEMİR, Yeni göreve başlayan Kale Kaymakamı Sayın Murat GÜNEŞ ‘ i ve yeni binasında hizmete başlayan Kale İlçe Emniyet ve Kale Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliklerini ziyaret etti.
 
  
 
 
                  DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                  BASIN  BÜLTENİ

 

 

09 Mart 2017
 
Yeni göreve başlayan Kale Kaymakamı Sayın Murat GÜNEŞ ‘ i ve yeni binasında hizmete başlayan Kale İlçe Emniyet ve Kale Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliklerini ziyaret etti.
 
Denizli İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mevlüt DEMİR, yeni hizmete açılan ve aynı binada bulunan Kale İlçe Emniyet Amirliğini ve Kale Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğini denetleyerek, son dönemde meydana gelen olaylar ve saldırılarla ilgili olarak personeli talimatlandırdı. Yapılan ziyarete İl Emniyet Müdür Yardımcılarımız, Tavas İlçe Emniyet Müdürümüz katıldı. Personelinin moral-motivasyonunun artırılması amacıyla İlçe Emniyet Amirliğinde ve Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğinde görevli personel ile birlikte öğle yemeğine katılan İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mevlüt DEMİR, yemeğin ardından personelin ihtiyaçları ve sıkıntıları konusunda bilgi aldı ardından İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mevlüt DEMİR,  hayırlı olsun amacı ile yeni göreve başlayan Kale Kaymakamı Murat GÜNEŞ ‘ i makamında ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ